IVANCO

cestovná kancelária

 

O NÁS
O NÁS

Sme cestovná kancelária existujúca od roku 1996, a na Slovensku pôsobíme od roku 2011. Poskytujeme servis pre klientov a CK prichádzajúce na Slovensko a servis pre klientov a kancelárie ktoré chcú zahraničné pobyty a poznávacie zájazdy. CYKLOTURISTIKU, POZNAVAČKY a DOVOLENKY ušijeme pre vás na mieru.

DELEGÁTI A SPRIEVODCOVIA
DELEGÁTI A SPRIEVODCOVIA

Okrem ubytovania spoločnosť má svojich delegátov a sprievodcov, ktorí sa starajú o našich klientoch počas celej dovolenky. Sprevádzať Vás budú najskúsenejší lokálny sprievodcovia.

ORGANIZÁCIA VÝLETOV
ORGANIZÁCIA VÝLETOV

Zaoberáme sa aj organizáciou a realizáciou výletov v Čiernej Hore, a sme prvá cestovná kancelária ktorá organizovala výlety do Albánska, potom do Chorvátska a Bosny a Hercegoviny.

DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI
DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI

Zaoberáme sa viac ako 20 rokov cestovným ruchom a naša dcérska spoločnosť bola jedna z prvých cestovných kancelárií, ktorá ukázala Čiernu Horu klientom z územia Slovenska a Česka. Dlhoročné skúsenosti nám umožnili dozvedieť sa čo naši klienti od dovolenky chcú.

 

Cestovná kancelária je otvorená na Slovensku najviac kvôli tomu aby sme mohli dať tie správne informácie o Čiernej Hore a aby sme mohli usmerniť klientov do určitých destinácií podľa ich chuti.